Přednášky - workshopy

Večer Zazenu 12. března 

s Dojo v Proudu

Den Zazenu 7. Dubna


Meditace Krija Jógy 

23,3., 27.4. a 25.5. od 16 - 18:30

Krok za krokem se naučíme jednoduchou meditační techniku Krija jógy podle Paramhansy Jóganandy. Bloky jsou samostatné, Cena 300 czk, rezervace Libuše Majznerová email: majznerova@volny.cz

 

Abeceda šťastného života 

se ctihodnou Visuddhi a Liborem Šulákem

pravidelný čtvrteční workshop
začátek v 18 hodin

Kurz pro úplné začátečníky, který vás provede základy meditace a teorie k šťastnějšímu životu na základě 2500 let starých buddhistických textů. Chcete-li zlepšit svou koncentraci a spánek, kurz je určen také Vám. Výuka je věnována jako dar (dhamma dāna). Vstup je za dobrovolný příspěvek podle vašich možností. Příspěvek pokrývá režijní náklady. Kurz bude zakončený víkendovým meditačním ústraním v buddhistickém klášteře Karuṇā Sevena v Prostějově. Nutná rezervace místa, viz registrační formulář dole.

Vědomé rodičoství s N. Hathaway

21. března v 7 : 30

Nancy Hathaway je známá propagátorka teorie Mindfulnes v denním životě. Věnuje se buddhismu  těměř 50 let. Autorka knih a esejí: " I am breathing", Finding your inner mama", " Your children your raise you", " Wondrous child". Přispívá do časopisů Shambhala magazien, Budhadharma a Primery point.Od roku 1994 pracuje s Jon Kabat-Zin ( MBSR). Příležitostně vyučuje na University of Southern Maine, Harvard University MIT, Brandeis, atd................ Mohli bychom pokračovat, až by Vás to přestalo bavit. Nenechte si tuto předdnášku ujít. 

vstupné 150 kč

Bhante Seelawansa 

17.dubna v 19 hodTantra jóga s Godfrey Devereuxem

víkendový workshop: 27. - 28. dubna od 10 - 18 hod


(pouze v angličitině)

Buddhist Mind Training and Mindfulnes

every Sun from 3 March at 6 PM

This course will teach you Buddhist method as a tool for relaxing and achieving inner peace and how to live your life according to the Buddhist way. The course can help you to find supreme happiness in the difficulty of today's busy life, to reduce stress, depression, anger, hatred and suffering caused by your mind. 

entrance fee 100 kč

 Zazen s Bradem Warnerem

Přednáška 7. června v 18 hodin /  Zazen 8. června od 10 hod


Metta & Vipassana letní kurz 

23.8. - 1.9.


Registrační formulář