Kurz meditace 29. 4. 2023

Považujete se za začátečníky v meditaci? Naučili byste se rádi meditovat, ale nevíte, jak na to? Na tomto jednodenním kurzu získáte základy pro vlastní meditační praxi. 

Na kurzu:
- se seznámíte se základními druhy soustředění
- naučíte se, jak rozpoznávat vnitřní překážky a také jak je překonat
- dozvíte se, jaké mentální postoje rozvíjet, tak aby vyživovaly vaši meditaci
- budete mít možnost klást otázky a konzultovat svoji meditaci 

Místo konání: Centrum Lotus, Dlouhá 2, Praha 1
Den v týdnu: sobota
Čas: 09:00-17:00
Max. počet účastníků: 15
Pořadatel: Centrum Lotus, z.s.
Doporučený příspěvek: 600 Kč.
Po přihlášení (viz níže registrační formulář) uhraďte zálohu ve výši 300 Kč (č. ú: 5369855001/5500, VS: 290423). Pokud částku posíláte z jiného než Vašeho účtu, uveďte do poznámky jméno/jména, za koho je záloha placena. Místo na kurzu Vám můžeme garantovat jen po uhrazení zálohy. Zbytek částky můžete uhradit v hotovosti v den konání do donačního boxu.       

Lektor kurzu: František Lomský

Frant. Lomský začal praktikovat meditaci v roce 1997 a od roku 2000 se věnuje zejména meditaci vhledu (vipassaná). Meditoval v ČR a zahraničí pod vedením učitelů jako je Ashin Ottama, Sean Pritchard, Steve Armstrong, Christoph Titmuss či Bhante Sujiva. V Centru Lotus vede pravidelná pondělní setkání pro veřejnost (od 18:30 v rámci skupiny Buddha Mangala). Je obsahovým spoluautorem meditační aplikace Calmio a autorem knihy "Mindfulness: co vám ještě neřekli?" (Pointa / Albatros Media). Profesí je mentální kouč a lektor mindfulness.  

Přihláška na kurz

Máte-li před kurzem dotazy, může nám zavolat na 737 851 629, nebo napsat na lotuscentrum@gmail.com