ARCHIV

Tenzin Palmo

13.února 2019 v 19:30

ctihodná mniška českého původa ordinovaná jeho svatostí Dalajlamou bude hovořit na téma JÁ A NE JÁ a JAKÁ JE LIDSKÁ IDENTITA Z HLEDISKA BUDDHISMU. Večer provází Tomáš Vystrčil. Vstupné je dobrovolné bez registrace!ext...

Vědomé rodičoství s N. Hathaway

21. března v 7 : 30

Nancy Hathaway je známá propagátorka teorie Mindfulnes v denním životě. Věnuje se buddhismu těměř 50 let. Autorka knih a esejí: " I am breathing", Finding your inner mama", " Your children your raise you", " Wondrous child". Přispívá do časopisů Shambhala magazien, Budhadharma a Primery point.Od roku 1994 pracuje s Jon Kabat-Zin ( MBSR). Příležitostně vyučuje na University of Southern Maine, Harvard University MIT, Brandeis, atd................ Mohli bychom pokračovat, až by Vás to přestalo bavit. Nenechte si tuto předdnášku ujít.

vstupné 150 kč

Abeceda šťastného života

se ctihodnou bhikkhunī Visuddhi a Liborem Šulákem

pravidelný čtvrteční workshop (kromě 2 a 9 května)
začátek v 18 hodin

Kurz pro úplné začátečníky, který vás provede základy meditace a teorie k šťastnějšímu životu na základě 2500 let starých buddhistických textů. Chcete-li zlepšit svou koncentraci a spánek, kurz je určen také Vám. Výuka je věnována jako dar (dhamma dāna). Vstup je za dobrovolný příspěvek podle vašich možností. Příspěvek pokrývá režijní náklady. Kurz bude zakončený víkendovým meditačním ústraním v buddhistickém klášteře Karuṇā Sevena v Prostějově. Nutná rezervace místa, viz registrační formulář dole.

Dynamic Yoga in Eng

27. 4. 2019

We are happy to invite you for a worshop of Dynamic Yoga with Godfrey Deveroux.

Godfrey Devereux has been teaching yoga and meditation all around Europe for 40 years.

This workshop is suitable for all yogis and is run only in English without translation to Czech language.

Detailed info and applications on: yogagodfri@yahoo.com, tel: 603 45 46 43

 Zazen s Bradem Warnerem

Přednáška 7. června v 18 hodin / Zazen 8. června od 10 hod

Je americký zenový mnich, spisovatel, blogger. Hraje na bas.kytaru v punkové kapele.